Skontaktuj się z swym zespołem już dziś.

Jeśli jesteś w starym domu i chcesz zainstalować nowe okna w waszej domowej lub komercyjnej nieruchomości, nasz sklep jest właśnie dla Ciebie. Zadzwoń do odpowiedniego zespołu już dziś i możemy obgadać twoje wymagania, opowiedzieć o różnych sprzedawanych przez nas okien i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Będziemy szybko pracować, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze materiały do Twojego domu.

OKNA Z POTRÓJNYMI PRZESZKLENIAMI PCV.

W naszym salonie dostarczamy oraz montujemy stylowe podwójne oszklenie rodzaju PCV, które nada Twojemu domowi temperament i kształtuje atmosferę pomieszczenia. Nasza najnowsza generacja okien z potrójnymi szybami pozostaje funkcjonalna i zachowuje piękny wygląd bez dodatkowej kosztownej konserwacji. Nowe materiały i technologie użyte do produkowania naszych okien pozwalają na dobrą izolację akustyczną i cieplną, zrównoważoną wydajność, łatwą konserwację i komfort.

Nasze energooszczędne podwójne szyby są produkowane przy użyciu najnowszej technologii w szklanych i dystansowych jednostkach, co umożliwia odbijanie ciepła generowanego z środka domu z powrotem do pomieszczeń, ale także zatrzymanie ciepła przez ciepło słoneczne, maksymalizując w ten sposób działanie termiczne okien.