Zobacz- Powstawanie wykwitów grzybiczych na suficie.

Należy pamiętać, że nadmierna wilgoć  we wnętrzu to problem dotyczący nie tylko kuchni i łazienek. Ograniczenie cyrkulacji powietrza nieuchronnie prowadzi do zaburzenia mikroklimatu skutkującego m.in. powstawaniem grzybów na ścianach. Specjalne Okucia pozwalają na efektywne wietrzenie pomieszczeń bez zbędnych utrat ciepła, przy zachowaniu wygody oraz bezpieczeństwa. To komfort, który docenią wszyscy domownicy – także ci najmniejsi.

 ZachęcamyWas do zapoznania się z powyższą ofertą i specyfikacją poszczególnych modeli. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Użyj żaluzji, jeśli je masz – jest toż jedyny z najlepszych sposobów na zmniejszenie strat energii w nocy. Pojedyncze przeszklenia pozwalają na uzyskanie więcej energii ze słońca a okiennice pomagają w zatrzymaniu ciepła nocą. Okiennice zmniejszają straty ciepła o 30 %. Rozważ przywrócenie źle dobranych żaluzji. Jeśli nowo zakupione żaluzje zostały usunięte może warto sprawdzić nowości w branży. 

Może się to wydawać błędne, ponieważ niższe wartości u oznaczają lepszy poziom izolacji. Natomiast w wielu przypadkach inne elementy okna sprawiają, iż są one ogólnie lepsze, takie jak powłoka stosowana na szkle i szczelina między szybami.

Trzymanie przeciągów z daleka jest ważną częścią tej zagadki. Zmniejszona strata ciepła, lepsza izolacja akustyczna oraz poprawiony design to właśnie niektóre z zalet które można zyskać dzięki obecnie dostępnym, tanim i skutecznym metodom ograniczania przeciągu.

Dlaczego warto pochylić się nad energooszczędnością okien? Zakończ projekt modernizacji domu, korzystając z najlepszej oferty energooszczędnych okien i drzwi.