Popraw swoje zasłony okienne

Innym rozwiązaniem tymczasowym jest ponowne przemyślenie polakierowanie powierzchni okna. Wysokiej jakości rolety oraz zasłony zapewniają doskonałe energooszczędne opcje. 

Użyj żaluzji, jeśli je posiadasz – jest toż jedyny z najlepszych sposobów na zmniejszenie strat energii w nocy. Podwójne przeszklenia pozwalają na uzyskanie więcej energii ze słońca a okiennice pomagają w zatrzymaniu ciepła w nocy. Okiennice niwelują straty energii o 20 %. Rozważ przywrócenie źle dobranych żaluzji. Jeśli nowo kupione żaluzje zostały usunięte może warto sprawdzić nowości w branży. 

Zredukuj straty ciepła na dobre

Może być szereg tymczasowych rozwiązań, które ograniczą straty ciepła ale inwestycja w trwałe rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić czas oraz pieniądze w dalszej perspektywie. Dostarczamy i montujemy wysokiej jakości okna z plastikowe. Są one idealnym i przyjaznym zamiennikiem okien z drewnianymi skrzydłami. 

Jeśli żyjesz w strefie ochronnej lub masz inne ograniczenia związane z planowaniem wymiany stolarki otworowej dodanie dodatkowego oszklenia zagwarantuje zachowanie oryginalnych skrzydeł i przyniesie korzyści w postaci oszczędzania ciepła.

Odkryj rozwiązanie dlaczego tracisz ciepło przez okna. Umów się dzisiaj z naszymi ekspertami od szklenia.