Sprawdź- Montaż okien w budynkach kilkuletnich i starszych.

Kwestię kupna nowej stolarki okiennej i montażu okien należy rozważyć wtedy, gdy zwykłe prace naprawcze oraz konserwacyjne nie są juź wystarczające do zapewnienia nieprzenikalności ciepła lub Państwa okna z innych powodów nie spełniają wymogów bezpieczeństwa albo ekonomii. Wybierane wtedy okna do domu albo innego budynku, są objęte kompleksową obsługą, czyli poza dostarczeniem przez sprzedawcę, będziecie Państwo mieli zapewniony montaż okien wraz z obsługą gwarancyjną.

Pierwszym krokiem poprzedzającym wstawienie nowoczesnej stolarki okiennej jest demontaż skrzydeł dotychczasowych okien, a następnie usunięcie ościeżnic. Demontaż ościeżnicy przeprowadzany jest za pomocą narzędzi ręcznych, takich jak przecinak, lub z użyciem wyrzynarki brzeszczotowej, pilarki albo innych profesjonalnych urządzeń. Pozwala to bezpiecznie wymontować dotychczasowe okna i zmniejsza ryzyko uszkodzenia wnęk na nowe ościeżnice. Następne działania obejmują przede wszystkim oczyszczenie ościeży, uzupełnienie ewentualnych ubytków czy zagruntowanie nawierzchni.

Jeśli kupujesz okna zatrzymaj się przy naszym salonie, żeby zapoznać się z opcjami. Może się okazać, że nasze okna skrzynkowe są dobrym rozwiazaniem dla kilku pomieszczeń w twoim domu.