Kolorowe ramki stolarki otworowej

Stolarka otworowa jest coraz częściej wykorzystywane przez właścicieli domów aby nadać im charakter oraz indywidualność. Jeśli chodzi o stolarkę otworową  idealnym sposobem na dodanie odrobiny charakteru jest inwestycja w kolorowe ramki. Nadając swoim oknom niepowtarzalny wygląd i wprowadzając odrobinę kolorów do domu odważne ramki okien mogą wyglądać ekstrawagancko i wzbudzać zazdrość wśród sąsiadów.

Jasne drzwi

Jeśli podoba Ci się dodawanie koloru do wyglądu części Twojej nieruchomości ale chcesz pozostawić okna standardowe możesz zamiast tego wybrać jaskrawe drzwi wejściowe . Idealny sposób na dodanie odrobiny charakteru i osobowości do Twojej nieruchomości jest kupno akcesoriów w jaskrawych barwach. Dopasuj kolor drzwi frontowych do lakieru ściany. Zasiej dodatkowe kwiaty w ogrodzie przed domem, aby naprawdę sprawić, że twoja powierzchnia użytkowa będzie inna niż wszystkie.

Jeśli planujesz zastąpić stare drzwi i okna nowymi, przyciągającymi wzrok, możemy Ci pomóc. Zapoznaj się z naszą stroną www lub skontaktuj się z członkiem naszego zespołu aby dowiedzieć się więcej.